Hakan Nakliyat

Categories:

Hakan Evden Eve Nakliyat

Hakan Evden Eve Nakliyat Taşımacılık hizmeti, müşterileri için sorunsuz ve zahmetsiz bir deneyim sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Fakat Taşınmanın stresli bir deneyim olabileceğinin farkındadır fakat deneyimli nakliyeci ekibi ile birlikte eşyalarınızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Çünkü Yıllar boyunda bu alanda deneyim edinmiş nakliye ekibi ev eşyalarınızın taşınmasına büyük özen gösterir ve eşyalarınızın güvenli ve verimli bir şekilde taşınmasını sağlar. Ama İlk Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti Olmaktadır , Biz Firma Olarak Her Müşterimize Aynı Özen Ve İtina İle Yaklaşıyoruz

hakan evden eve nakliyat

hakan evden eve nakliyat

Evden Eve Taşımacılık

Hakan Nakliyat 1996 yılından günümüze vermiş olduğu bu hizmet ile eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Bunu en iyi şekilde sağlamak için en son teknoloji ile donatılmış bakımlı araçlardan oluşan bir filoya sahiptir. Hizmet verdikleri araçları, mükemmel durumda olmalarını ve ev eşyalarınızı taşımaya her zaman hazır olmalarını sağlamak için düzenli olarak bakımdan geçirilir.

Hakan Evden Eve Nakliyat

✅ İstanbul Nakliye firması: Hakan Nakliyat
 
✅ Firma Vergi Levhası: Onaylı Kurumsal
 
✅ Firma Araç Durumu: Yeterli Araç Sahipliği
 
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma
 

Evden Eve Nakliye Şirketi

Deneyimli profesyonellerden oluşan Hakan Nakliyat şirketi, kendini müşterilerine en üst düzeyde hizmet sunmaya adamıştır. İşinde büyük gurur duyarak hizmet sağlar ve üstün müşteri hizmeti ile birlikte beklentilerinizi aşmak için çalışır. Nakliye ekibi, kırılgan eşyalar, mobilyalar ve elektronik cihazlar da dahil olmak üzere her türlü ev eşyasını taşıma konusunda son derece eğitimlidir.

Ne kadar dikkatli olurlarsa olsun kazaların olabileceğini, istenmeyen aksaklıklar yaşanabileceğinin farkında olan Hakan Nakliyat şirketi, müşterilerine sigorta kapsamı sunar. Sigorta kapsamı, eşyalarınızın nakliye sırasında korunduğunu bilerek gönül rahatlığı sağlar. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için her türlü önlemi alır, ancak bir şeylerin yanlış gitmesi durumunda, sigorta kapsamı sizi korur.

Hakan Evden Eve Nakliyat Hakkında !

✅ Firma Yetki Belgesi; ✅ K3 Yetki Belgesi
✅ Firma Vergi Levhası; ✅ Ulaştırma Bakanlığı Onaylı Kuruluş
✅ Firma Araç Durumu; ✅ 12 araç İle Hizmet
✅ Firma Kuruluş; ✅1996’dan Günümüze

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir